O firmě

Firma Makyča INTERIÉRY se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti stolařských prací a výměny plastových a dřevěných oken. Klientům je firma Makyča INTERIÉRY připravena nabídnout své mnoholeté zkušenosti v oblasti dřevařské výroby a výměny stavebních otvorů, doporučení správné technologie, návrhy a řešení přímo na míru a dle specifické potřeby klienta.Na většinu zakázek, vytváříme také 3D projekty Nebo doporučit vhodného dodavatele.

Stěžejní činností firmy Makyča INTERIÉRY je:

Vyrábíme: PRODEJNÍ STÁNKY vhodné do obchodních center,ordinace, kartotéky, kancelářský nábytek, recepce, učebeny, studentské pokoje,dětské pokoje, dětský nábytek, barevný nábytek, zvýšené postele,dětské postele, kuchyňské linky,obývací a předsíňové stěny, WC stěny z lamina, WC skříně, pokládka plovoucí podlahy, dřevěné obložení,

Úprava dveří a polstrování koženkou nebo polepením tapetou, montáž klik a jiného kování.


Výměnou plastových i dřevěných oken a dveří včetně příslušenství.

Práce typu HODINOVÝ MANŽEL OSTRAVA. HODINOVÝ MANŽEL OSTRAVA A OKOLÍ

Prodej kancelářských židlí a křesel od firmy ALBA.

Správa objektu, zajišťování rekonstrukcí.K další specializaci patří, výroba nábytku z plošných materiálů a masivu, dveří, schodišť, výlohy do obchodů, pergoly.

Používáme nové technologie, do výrobku jsme schopni zakomponovat led diodové pásky, halogeny,katody popř.jiné osvětlení.

Nerezové a jiné plechy. Oblé i rovné skla. Samozřejmostí jsou ABS hrany.

Naše výrobky dodáváme na přání zákazníka kusově, nebo realizujeme celé stavby (domy, byty, kanceláře...).


Nabízíme také komlexní rekonstrukce objektu:
- bourácí, zednické, instalaterské, elektrikářské práce,ale také obklady, výměnu stropů, zateplení, kdy řešíte vše jen z naší firmou.

My zajišťujeme veškeré
výběrové řízení
se všemi renomovanými firmami, zainteresovanými ke konkrétni zakázce.Vy jen rozhodujete.
Mezi naše prestižní realizace patří:

Prodejní stánek s šikmými skly, osvětelené bílou a modrou katodou,v provedení bílá/broušený hliník. Tento stánek můžete vidět v obchodním domě Avion Shopping Park Ostrava.:

PRODEJNÍ STÁNEK. s oblými skly, halogenovými světly,v provedení bílá/broušený hliník.: Tento stánek můžete vidět v obchodním domě Tesco OPAVA:

Prodejní stánek se šikmými skly s led diodovým osvětlením, v provedení bílá/broušený hliník.: Tento stánek můžete vidět v obchodním domě OC FUTURUM OSTRAVA. :

Prodejní stánek s šikmými skly, osvětelené bílou a modrou katodou,v provedení bílá/černá:
Tento stánek můžete vidět v obchodním domě Tesco Třebovice Ostrava:Ve spolupráci z firmou L Q Z CZECHIA spol. s r.o. děláme také barterové obchody.Naše cíle: MAXIMÁLNĚ USPOKOJIT VAŠE PŘEDSTAVYHledáte nás pod výrazy: STUDENTSKÉ POKOJE, DĚTSKÉ POKOJE,KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK, DĚTSKÝ NÁBYTEK Z MASIVU, LOŽNICE SKŘÍNĚ Z MASIVU, VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ, KUCHYŇSKÉ LINKY, PŘEDSÍŃOVÉ STĚNY,DĚTSKÉ POSTELE S ÚLOŽNÝM PROSTOREM, 3D NÁVRHY,PODKROVNÍ POKOJE,NÁBYTEK NA MÍRU, KANCELÁŘSKÉ KŘESLA A ŽIDLE,INTERIÉRY, TRUHLÁŘSTVÍ OSTRAVA, STOLAŘSTVÍ OSTRAVA, HODINOVÝ MANŽEL OSTRAVA, KANCELÁŘSKÝ NÁBYTEK OSTRAVA, SLEVA , ZDARMA, WWW STUDENTSKÉ POKOJE,Postel Anička

Stojan Tereza

Rád nakupuji u profesionálů. Honza

www.demos-trade.cz

Dnes je Středa - 8. prosince, svátek má KvětoslavaMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590