HRAČKY ZE DŘEVA

KRÁSNÉ DŘEVĚNÉ HRAČKY DŘEVĚNÉ STAVEBNICE MODELY

Firma Makyča INTERIERY ve spolupráci s firmou CEEDA CAVITY s.r.o. vyrábí stavebnice a hračky ze dřeva. Firma byla založena na konci roku 2005 s cílem nabídnout cenově dostupné, ekologicky čisté a tvarově srozumitelné hračky, určené nejenom dětem.


Naše hračky jsou vyráběné z vysoce kvalitního bukového dřeva. Jejich povrch je ošetřen pouze voskem a vyleštěn tak, aby se zachoval přírodní vzhled.Jsou určeny pro děti od 3 let a splňují veškeré požadované normy EN 71.
Tato nabídka hraček se bude nadále rozšiřovat o nové kolekce výrobků určené nejenom dětem, ale i dospělým. O těchto novinkách našeho sortimentu Vás budeme postupně informovat.
Dřevěné hračky a stavebnice
nabízíme k odběru již od jednoho kusu pro Vaše děti ať už si s nimi budou hrát doma, nebo ve školce. Pro školky, školy, družiny, dětské domovy, a jiná sdružení nabízíme speciální slevy a akce.
Pro firmy možnost netradičních dárkových a prezentačních předmětů. Jsme ochotni vám vyrobit hračku, nebo maketu právě vašeho produktu s kterým vy pracujete. Ať už je to Bagr, letadlo nebo Finischer.Včetně polepu nebo barvení. Nic není nemožné a s námi je to hračka. Přesvědčte se sami a nechte si u nás zpracovat nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.
Dotazy a objednávky posílejte na jan.makyca@seznam.cz nebo volejte na tel. 775 90 35 90 Jan Makyča

KUPTE SI HRAČKU EKOLOGICKY NEZÁVADNOU VYROBENOU V ČESKÉ REPUBLICE A PODPOŘTE TÍM ČESKÉ VÝROBCE V OBDOBÍ KRIZE.

Dnes je Úterý - 28. září, svátek má VáclavMAIL: info@makycainteriery.cz, TEL: 775 903 590